Британська криза: брат Джонсона склав депутатський мандат і пішов з уряду


Молодший брат голови уряду Великої Британії Джо Джонсон оголосив про відмову від депутатського мандату та відставку з посади в уряді

Про це він написав у Twitter. Об этом сообщает abrasion.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Для мене було честю представляти Орпінгтон 9 років і працювати міністром при трьох прем’єр-міністрах. В останні тижні я розривався між лояльністю сім’ї та національними інтересами — це нерозв’язна напруга, і тому настав час, щоб інші взяли на себе мою роль депутата та міністра", — написав Джонсон-молодший.

It’s been an honour to represent Orpington for 9 years & to serve as a minister under three PMs. In recent weeks I’ve been torn between family loyalty and the national interest — it’s an unresolvable tension & time for others to take on my roles as MP & Minister. #overandout

— Jo Johnson (@JoJohnsonUK) 5 сентября 2019 г.

Джо Джонсон був міністром транспорту в уряді Терези Мей. Однак він залишив посаду в листопаді 2018 року через її стратегію щодо Brexit і закликав провести ще один референдум.

Пізніше він з’являвся на агітаційних заходах свого брата, який тоді був кандидатом на посаду глави уряду. В результаті він повернувся до уряду і став міністром.

Нагадаємо, парламент Британії прийняв законопроєкт, який блокує "жорсткий" Brexit. Після цього прем’єр-міністр Борис Джонсон запропонував провести дострокові вибори, але депутати відхилили цю ініціативу.

Глава уряду заявив, що у п’ятницю планує знову внести на голосування пропозицію про дострокові вибори.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/05/brytanska_kryza_brat_dzhonsona_sklav_deputatskyy_mandat_i_pishov_z_uryadu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя