Стало відомо, яких цінностей Мінкульт недорахувався у Києво-Печерській лаврі

Києво-Печерська лавра
Києво-Печерська лавра


З Лаври зникли кілька ікон, потир і хрест Об этом сообщает kri.in.ua со ссылкой на СМИ.Вісім ікон, дерев’яну чашу та хрест не знайшли під час інвентаризації цінностей у Києво-Печерській лаврі.


Про це повідомив заступник голови Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, колишній член громадської ради при Міністерстві культури України Богдан Кожушко, пише «Радіо Свобода».


«Відсутні вісім ікон. Всі ікони 19 століття. Відсутній також дерев’яний потир і хрест», – розповів Кожушко, посилаючись на список інвентаризації. При цьому він додав, що не володіє інформацією про вартість зниклих речей.


Раніше у Мінкульті повідомили, що недорахувалися 10 предметів під час перевірки Києво-Печерської лаври.


Нагадаємо, цього тижня міністр культури Євген Нищук заявив, що під час інвентаризації Києво-Печерської лаври виявили пропажу кількох цінних ікон,


Як відомо, СБУ звинувачує намісника Києво-Печерської лаври Павла в організації провокацій.


Нагадаємо, 30 листопада 2018 року в СБУ заявили, що проводяться обшуки у помешканні предстоятеля Києво-Печерської лаври, митрополита УПЦ Московського патріархату Павла. Обшуки ініціювали в межах справи про розпалювання міжконфесійної ворожнечі.


Стало відомо, що кримінальне провадження було відкрито після одного з інтерв’ю митрополита Павла.


Читайте також:
 • «З бісом поцілувався». Чому силовики прийшли з обшуками до митрополита Павла
 • Прокуратура розкуркулює намісника Лаври. У митрополита Павла забирають шість гектарів  Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

  Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/stalo-vidomo-yakih-cinnostey-minkult-nedorahuvavsya-u-kijevo-pecherskiy-lavri-560426.html”

  ТОП новости

  Вход

  Меню пользователя