24.08.2010 / ЛІСОРУБ у КИЄВІВідео з архіву Василя Поповича
Народний ансамбль пісні і танцю "Лісоруб" Великобичківського селищного Будинку культури на площі Незалежності в Києві, (запис з концерту присвяченому святкуванню 19 річниці Незалежності України (24.08.2010 р.)
"Лісоруб" є гордістю Закарпатської Гуцульщини. Протягом багатьох десятиліть його творчість на високому рівні не лише висвітлювала гуцульський етнос, а й передавалась між поколіннями у колективі, чим додавала значемісті колективу, як Оберегу самобутньої культури. Дай боже довголіття й сил тим патріотам, які високо несуть та постійно дбають за життя безцінного колективу рідної Гуцульщини.
Дякую за щирі слова на адресу ансамблю "Лісоруб", який діє при Великобичківському селищному Будинку культури. Зберегти колектив у роки кризи дуже важко. Але це вдалося, завдяки патріотам краю - художньому керівнику і диригенту Володимиру Леонідовичу Шепеті, заслуженому працівнику культури України Мирону Івановичу Герману, а також справжнім ентузіастам, учасникам хорової, танцювальної та оркестрової груп, "Лісорубу", талановитим солістам ансамблю, він й надалі діє і процвітає. Звичайно, не можна не згадати і засновників та колишніх керівників та балетмейстерів самобутнього колективу, причетних до його діяльності: Миколу Івановича Куцина, Михайла Васильовича Мокану, Василя Васильовича Пекарюка, Михайла Євгеновича Мотрюка, Йосипа Миколайовича Волощука та інших, які протягом кількох десятиріч вкладали душу і серце в становлення народного ансамблю пісні і танцю "Лісоруб". Наступного року святкуватимемо 70-річний ювілей. Тисну руку всім, хто нас підтримує і допомагає у цей нелегкий час..


Facebook -
ВКонтакте -
Odnoklassniki -
Youtube -
Google -
Skype - velykyibychkiv.tv
E-mail.: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

***
Хочеш надати спонсорську допомогу, або просто підтримати проект "Великий Бичків TV"

Картка "ОЩАДБАНК" 6706 3500 2397 9233

Поточний рахунок (гривня) № 26251500562682

***
Інтернет канал про селище Великий Бичків, про людей Бичківлян, і все що звязано з Бичковом, і для тих односельчан які в звязку з різними обставинами життя, живуть далеко від рідного дому.

24.08.2010 / ЛІСОРУБ у КИЄВІ


Источник: https://www.youtube.com/watch?v=-dKZTbT51i4

ТОП новости

Вход

Меню пользователя